Informujemy, że w październiku br. Zakład Elementów Konstrukcyjnych sp. z o.o. dołączył do Systemu Terminowych Płatności – FairPay. Za jego pośrednictwem chcemy wyrazić swoją wdzięczność naszym partnerom, którzy poprzez terminowe zapłaty należności względem ZEK, pozwalają nam się rozwijać. Każdą terminową płatność za fakturę na rzecz naszej firmy nagrodzimy pozytywnym wpisem do Biura Informacji Gospodarczej.

Jesteśmy przekonani, że dzięki ujawnianiu informacji o punktualnych płatnościach potwierdzimy rynkowi, że są Państwo wiarygodnymi partnerami biznesowymi. Pozytywna historia płatnicza to większe szanse wynegocjowania lepszych warunków współpracy z obecnymi i przyszłymi partnerami biznesowymi.

Więcej informacji na temat systemu FairPay znajdą Państwo na stronie: http://fairpay.pl/. Zachęcamy także do zapoznania się z krótkim filmem, prezentującym zasady funkcjonowania Systemu Terminowych Płatności – FairPay.

Jednocześnie informujemy, że udział w systemie jest dobrowolny. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na przesyłanie przez ZEK informacji dotyczących terminowych zapłat, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: warszawa@zek.net.pl.