Aktualności

Oświadczenie o akceptacji e-faktur

 

 


Wywiad z wiceprezesem ZEK w "Stalowym Forum"

 

 


 więcej >>

InformacjeHistoria Zakładu Elementów Konstrukcyjnych


Zakład produkcyjny w Tarnowie
Ukończono realizację projektu i oddano do użytkowania w sierpniu 2011 r.
 


Więcej informacji na naszej stronie:

Innowacyjna Gospodarka UE


Partnerzy

 

 

Aktualności

22.01.2018

Formularz oświadczenia o akceptacji e-faktur


W związku wdrożeniem w naszej firmie systemu wystawiania e-faktur prosimy o zgodę na przesyłanie faktur w formie elektronicznej w formacie PDF, którą mogą Państwo wyrazić w formie pisemnej na formularzu zamieszczonym na naszej stronie.

 

więcej >>


22.11.2017

Kratownica KJ z nagrodą "100% Polski Produkt"

Kratownica KJ, wprowadzona na polski rynek przez Zakład Elementów Konstrukcyjnych Sp z o.o., otrzymała tytuł "100% Polski Produkt" w plebiscycie organizowanym przez tygodnik "Do Rzeczy".

 

więcej >>


02.10.2017

Wywiad z wiceprezesem ZEK w "Stalowym Forum"

"Wyższe ceny stali na początku 2017 r. mogły chwilowo zniechęcić część klientów z branży budowlanej do zakupów. Nie spowodowało to jednak pogorszenia koniuktury - twierdzi Sebastian Słotwiński, wiceprezes Zarządu Elementów Konstrukcyjnych Sp. z o.o."

 

więcej >>


05.09.2017

Nowe moce produkcyjne - ZEK i Olbet od września razem

Mamy przyjemność poinformować, że z dniem 1 września 2017 roku Zakład Elementów Konstrukcyjnych Sp. z o.o. oraz PPHU Olbet Sp.j. łączą swoje siły i od teraz będą działały pod marką Zakładu Elementów Konstrukcyjnych.

 

więcej >>


04.09.2017

Zapraszamy do naszego magazynu w Dobrzycy

Produkty Zakladu Elementów Konstrukcyjnych mogą Państwo odbierać również z magazynu zlokalizowanego w Dobrzycy w województwie wielkopolskim.

 

więcej >>


11.08.2017

Teren inwestycyjny w Tarnowie na sprzedaż

 
Teren stanowi własność Zakładu Elementów Konstrukcyjnych Sp. z o.o., zlokalizowany jest przy ul. Czystej 16A, na obszarze Parku Przemysłowego Czysta w ramach Tarnowskiego Klastera Przemysłowego.
Wraz z terenem inwestycyjnym kupują Państwo kompletny projekt hali
z pozwoleniem na budowę!

więcej >>

 

03.08.2017

Polski Przemysł o ZEK:  "produkuje najlepsze kratownice"

 
Wykasowaliśmy z naszych słowników określenia "nie da się", "nie można", "nie zrobimy". Mamy swoją ofertę bazową, ale to nie znaczy, że na niej kończy się produkcja ZEK.

 

więcej >>

   

12.07.2017

V Konferencja SPB - ZAPRASZAMY!

 
Konferencją tą wznawiamy cykl „Konferencji Zegrzyńskich” poświęconych zagadnieniom prefabrykacji betonowej i autoklawizowanego betonu komórkowego. Cieszyły się one uznaniem oraz dużym zainteresowaniem środowiska związanego z budownictwem i przemysłem materiałów budowlanych.

więcej >>


27.04.2017

ZEK na targach RESTA 2017

 
"Uznaliśmy, że te targi będą dobrym początkiem przyglądania się rynkowi i szukania potencjalnych klientów" – mówi wiceprezes zarządu Zakładu Elementów Konstrukcyjnych Sebastian Słotwiński.

 

więcej >>